Książka “Tu dba się o dobrostan” + pakiet Dobrostan (szkoła ponadpodstawowa)

Categories: Pakiety
Lista życzeń Share
Share Course
Page Link
Share On Social Media

O kursie

Oddajemy do waszych rąk książkę-poradnik do AUTODIAGNOZY dobrostanu w szkole i w przedszkolu pt. „Tu dba się o DOBROSTAN” autorstwa Ewy Radanowicz, Małgorzaty Taraszkiewicz, Zuzanny Taraszkiewicz.

Dzięki poradnikowi dowiecie się w jakim miejscu znajduje się wasza placówka. Co możecie lub powinniście poprawić? Jakie inspiracje możecie wdrożyć od zaraz!? bez kosztów i dużego nakładusił.

Autodiagnoza „Tu dba się o DOBROSTAN” zawiera:

  • 30 narzędzi diagnostycznych do zbadania 30 obszarów pracy szkoły/przedszkola
  • 86 inspiracji, które można wdrożyć, by dobrostan stał się standardem naszej pracy a nie pustym sloganem używanym przez wielu!
  • Odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości np. O co chodzi z tym dobrostanem?

Jak dbać o dobrostan i szczęście każdego człowieka? Jak tworzyć miejsca przyjazne dzieciom, rodzicom i nauczycielom? I wiele wiele innych.

„Dobrostan w szkole i przedszkolu” oraz „Spacer sensoryczny” to konieczne uzupełnienie treści poradnika „Tu dba się o dobrostan”. Relacja w działaniu, podczas symulowanej przechadzki po placówce z wieloma przykładami, gdzie „ukrywa się” dobrostan, jak zidentyfikować parametry dobrostanu, po czym poznać, że konkretne miejsce spełnia ważne potrzeby człowieka.
„Dobrostan to stan dynamiczny” – opisuje aspekty psychologiczne, pogłębia problematykę – podstawowe pojęcia dobrostanu i odniesienie do nas samych.

Show More

Course Content

Dobrostan w szkole i przedszkolu – wprowadzenie

  • Obejrzyj
    01:11:00

Spacer sensoryczny – szkoła ponadpodstawowa

Dobrostan to stan dynamiczny

Student Ratings & Reviews

No Review Yet
No Review Yet